Lékař

Základní údaje

  • mzda od 70 000 do 120 000 Kč/měsíc
  • pracovní vztahpracovní poměr - plný úvazek
  • minimální požadované vzdělánívš doktorské (vědecká výchova)
  • směnnostpružná pracovní doba
  • počet hodin týdně40
  • vhodné prozdravé osoby
  • zahájení pracovního poměru9.5.2023
  • počet volných míst1
  • zaměstnavatelVáš praktik Hloubětín s.r.o.

Upřesňující informace

Přemýšlíte o dráze praktického lékaře nebo se tomuto skvělému oboru již věnujete a chcete své síly spojit v jednom super kolektivu? Tím pádem jste narazili na správný inzerát a můžete číst dále!

Hledáme nejen atestované lékaře, ale i nadšené kolegy, kteří se v této specializaci teprve připravují nebo o něm uvažují. Nemáme rádi stereotypy a s každým lékařem vytváříme vždy plán na míru. Umíme pracovat, léčit, díky akreditacím vzdělávat, podpořit se, oslavit každou příležitost a společně budovat něco, z čeho se můžeme těšit a co má smysl.

Po dokončení atestace jsme v roce 2020 založili první ordinaci Váš praktik - www.vaspraktikpraha.cz a od té doby jsme se rozrostli hlavně v rámci Prahy, Středočeského a Pardubického kraje. Jsme čistě zdravotnický projekt bez dalších investorů a skrytých háčků. Nabízíme nyní spolupráci nejen v Praze, ale i v Kolíně, více se můžete dozvědět v samostatném inzerátu.

Nejsme žádný řetězec, ale parta doktorů a doktorek, kteří se rozhodli ordinovat společně, vycházet si vstříc dle svým možností, protože si v dnešní době nedovedeme jinak představit skloubení pracovního a rodinného života. Svou práci milujeme, ale děláme ji jinak, než je zvykem a jsme spokojeni. Postupem času se naše vize rozšířila o další kamarády a dnes je nás již kolem dvaceti.

Snažíme se přiblížit pacientům pomocí digitálních technologií, vše stavíme hlavně na preventivních programech a komunikaci s pacienty. Prostě to chceme dělat nově, trochu jinak, nadšeně a brát si to nejlepší ze všech myslitelných přístupů. Viděli jste mimochodem náš Instagram - www.instagram.com/vaspraktikpraha ?

S lékaři nikdy nepodepisujeme žádné stabilizační smlouvy a k podmínkám spolupráce přistupujeme vždy podle jejich individuálních představ. Chápeme, že jsme každý jiný.Někdo chce pracovat 60 hodin týdně, někdo jen 20. Někdo má rodinu, někdo chce skloubit praktika s prací na záchrance, někdo chce zas každé léto odjet na 2 měsíce na Bali. Většina z nás po čase nepracuje víc jak 4 dny v týdnu. Všechno jde a nám se chce!

Ne všichni z nás začali hned po škole jako praktici, už se k nám přidali i internisté, chirurgové, urologové a možná i další odbornosti, kteří si chtěli zkusit něco nového, protože se třeba napoprvé v oboru nenašli. Umíme poradit se změnou specializačního vzdělávání, přípravou na atestaci, přenesením rezidenčního místa odjinud, stěhováním do nového města nebo hledáním koníčků po práci.

Protože pacientů u nás stále nečekaně přibývá, hledáme nové posily.

Přestože jsme se tu snažili říct opravdu vše, není nad osobní kontakt, rádi Vás proto poznáme. Můžete nám kdykoliv napsat na email vedeni.vaspraktik@gmail.com pár slov o sobě a obratem se Vám ozveme s možnostmi setkání.

S pozdravem za celý kolektiv zakladatelé MUDr. Pavel Borský a MUDr. Jan Pavel Novák.

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje jsou k dispozici pouze registrovaným uživatelům.

Přihlásit Registrovat

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné

Místo výkonu práce

Mochovská 535/38, Praha,

+ Otevřít mapu v novém okně