Ceník inzerce

CENÍK SLUŽEB:

Vložení inzerátu poptávky práce (hledám místo) je zdarma, s možností objednání přednostních pozic. Vložení nabídky práce, řemesel a služeb je hrazenou službou.

 

Poptávka práce, řemesel a služeb – vložení inzerátu:

„Vložení inzerátu poptávky práce, řemesel a služeb je zdarma (pozice A). Pro přednostní pozici inzerátu můžete využít i hrazenou službu nebo topování.“

 • pozice A vložení inzerátu je zdarma, k inzerátu můžete připojit fotografie a životopis. Inzeráty jsou řazeny podle data a času vložení a je možno je topovat, tedy posouvat na přední pozice.
  • topování na týden - SMS 49,- Kč/topnutí, topování je možné pouze v rámci pozice A. Více topnutí posouvá inzerát nad ostatní topované, počet topnutí je pro přehlednost uveden u inzerátu. Pokud chcete topovat vícektát v měsíci, je výhodnější zveřejnit inzerát jako placený v pozici B:
 • přednostní pozice B – inzeráty jsou řazeny nad inzeráty zdrarma, zveřejněnými v pozici A. Cena: SMS – 299,- Kč / měs., převodem/kartou 250,- Kč / měs. Topování SMS v rozsahu pozice B: 49,- Kč/topnutí/týden

 

Nabídka práce:

„Vložení inzerátu nabídky práce v základní verzi je zpoplatněno v základní pozici 299,- Kč (250,-Kč) / měs. Můžete využít i přednostní pozice a topování (viz ceník).

Upozornění: náš server zveřejňuje měsíčně cca 12 000 nabídek práce, což je v průměru 400 inzerátů denně. Inzeráty se proto rychle „propadají“ za nové. Doporučujeme proto využít služby topování, nebo rovnou přednostní pozici D:

 • Pozice C: základní vložení inzerátu nabídky práce je hrazeno. Objednání na 30 dní – cena / měs: SMS: 299,- Kč, kartou / převodem 250,- Kč
  • Topování inzerátu v pozici C – SMS 99,- Kč / týden / topnutí.  Pokud však budete topovat v měsíci více, jak 5x, je pro vás cenové výhodnější pozice D níže.
 • Pozice D: přednostní pozice, inzeráty jsou zveřejněny nad inzeráty s pozicí C a jsou barevně zvýrazněny. Objednání na 30 dní – cena / měs: kartou / převodem: 790,- Kč/měs.
  • Topování inzerátu v pozici D – SMS 99,- Kč / týden / topnutí.  
 • Pozice E: Zveřejnění inzerátu nabídky práce na titulní straně nahoře v posuvné liště (maximálně 15 inzerátů) a zveřejnění v pravém svislém reklamním pruhu ve výpisu nabídky a poptávky práce. Ve výpisu inzerátů jsou inzeráty zveřejněny nad inzeráty s pozicemi C a D a jsou podbarveny – prioritní pozice ve výpisu nad ostatními. Cena inzerátu nabídky práce kartou / převodem na:
  • 7 dní:   1.500- Kč
  • 14 dní: 2.200,- Kč
  • 30 dní: 3.800,- Kč

Pokud jsou ve chvíli objednání všechny pozice obsazeny, dostáváte se do automatického pořadí a inzerát bude zveřejněn okamžitě po uvolnění pozice. Součástí služby je zveřejnění inzerátu na facebooku https://www.facebook.com/praceblizko.cz

 

Nabídka řemesel a služeb:

„Vložení inzerátu nabídky řemesel a služeb v základní verzi je zpoplatněno od 99,- Kč/měs. Můžete využít i přednostní pozice a topování (viz ceník).

 • Pozice C: základní vložení inzerátu nabídky řemesel je hrazeno. Objednání na 30 dní – cena / měs: SMS: 99,- Kč, topování SMS 49,- Kč/topnutí/týden, inzerát lze topovat v rámci dané služby (pozice)
 • Pozice D: přednostní pozice, inzeráty zveřejněny nad inzeráty s pozicí C. Objednání na 30 dní – cena SMS: 299,- Kč, platba kartou / převodem 250,- Kč, topování SMS 49,- Kč /topnutí/ týden, inzerát lze topovat v rámci dané služby (pozice)
 • Pozice E: Zveřejnění inzerátu nabídky řemesel a služeb na titulní straně dole v posuvné liště a zveřejnění v pravém svislém reklamním pruhu ve výpisu nabídky řemesel. Ve výpisu inzerátů jsou inzeráty zveřejněny nad inzeráty s pozicemi C a D – prioritní pozice ve výpisu nad ostatními. Cena inzerátu nabídky práce kartou / převodem na:
  • 7 dní:       750,- Kč
  • 14 dní:  1.300,- Kč
  • 30 dní   2.200,- Kč
  • Pokud jsou ve chvíli objednání všechny pozice obsazeny, dostáváte se do automatického pořadí a inzerát bude zveřejněn okamžitě po uvolnění pozice. Součástí služby je zveřejnění inzerátu na facebooku https://www.facebook.com/praceblizko.cz

 

Peněženka a systém slev:

Peněženka umožňuje okamžitou úhradu a aktivaci objednané služby stejně, jako platba kartou. Má oproti úhradě kartou dvě zásadní výhody. Na objednání každé služby nepotřebujete realizovat operaci platby kartou, či převodem. Zadáte úhrada z peněženky“ a služba je aktivována okamžitě, pouze u služby „E“ – inzerce na „titulce“ trvá zveřejnění cca 5 minut.

Druhou, zásadní výhodou je systém slev. Čím větší částku uhradíte, tím více kreditů systém připíše. Hodnota jednoho kreditu je jedna koruna. Tento systém je výhodný pro zejména větší podniky a personální agentury, které často inzerují. Například při úhradě 50 000,- Kč obdržíte navíc 7 500 kreditů (Kč), při úhradě 150 000,- Kč obdržíte navíc 67 500 kreditů (Kč).

Základem je bonus ve výši 3 % a k němu se za každých vložených (uhrazených) 1.000, Kč připočítává 0,3%. Takto jsou připočítávané kredity při jednorázové úhradě, k již uhrazenému kreditu nelze tedy dokoupit další. Výši bonusů, tedy počet kreditů, které dostanete připsány navíc zjistíte snadno, pokud vypíšete uvažovanou částku do pole vlevo. Po odsouhlasení ceny přejdete k úhradě a obratem vám jsou připsány kredity – tedy celková částka na úhradu služeb. Pokud by klient potřeboval podávat pravidelně velké množství inzerce, je možné nastavení „na klíč“.

Na uhrazenou částku vám systém vystaví daňový doklad a následně vám na začátku dalšího měsíce zašle přehled čerpaných služeb s cenami a zůstatkem prostředků v peněžence. Uhrazená částka v peněžence není převoditelná na jiný subjekt a po dobu 6 měsíců od úhrady je nevratná. Rovněž nevratné jsou připsané kredity. Prostředky lze vrátit na základě písemné žádosti oproti dobropisu a úhradě (stržení) stornopoplatku ve výši 5% ze zůstatkové částky, nejméně však 2.000,- Kč. Platnost uhrazených prostředků je dva roky, můžete je po vzájemné dohodě převést i na další období v odůvodněných případech, jinak nevyčerpaná částka propadá ve prospěch provozovatele portálu.

Minimální vložená částka je 1 000,- Kč, navyšovat lze po tisících.

 

Reklamní bannery – umístění je třeba projednat se zadavatelem podle jeho potřeb, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

https://www.praceblizko.cz/

Milenium Projekt s.r.o.

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné
 

Ještě nemáte svůj účet ?

Registraci vyřídíte během minuty. Pokračujte klinutím na odkaz.

Registrovat