Informace provozovatele klientům

9.6.2021

Peněženka a systém slev spuštěny. Peněženka umožňuje okamžitou úhradu a aktivaci objednané služby stejně, jako platba kartou. Má oproti úhradě kartou dvě zásadní výhody. Na objednání každé služby nepotřebujete realizovat operaci platby kartou, či převodem. Zadáte úhrada z peněženky“ a služba je aktivována okamžitě, pouze u služby „E“ – inzerce na „titulce“ trvá zveřejnění cca 5 minut.

Druhou, zásadní výhodou je systém slev. Čím větší částku uhradíte, tím více kreditů systém připíše. Hodnota jednoho kreditu je jedna koruna. Tento systém je výhodný pro zejména větší podniky a personální agentury, které často inzerují. Například při úhradě 50 000,- Kč obdržíte navíc 7 500 kreditů (Kč), při úhradě 150 000,- Kč obdržíte navíc 67 500 kreditů (Kč).

Základem je bonus ve výši 3 % a k němu se za každých vložených (uhrazených) 1.000, Kč připočítává 0,3%. Takto jsou připočítávané kredity při jednorázové úhradě, k již uhrazenému kreditu nelze tedy dokoupit další. Výši bonusů, tedy počet kreditů, které dostanete připsány navíc zjistíte snadno, pokud vypíšete uvažovanou částku do pole vlevo. Po odsouhlasení ceny přejdete k úhradě a obratem vám jsou připsány kredity – tedy celková částka na úhradu služeb. Pokud by klient potřeboval podávat pravidelně velké množství inzerce, je možné nastavení „na klíč“.

Na uhrazenou částku vám systém vystaví daňový doklad a následně vám na začátku dalšího měsíce zašle přehled čerpaných služeb s cenami a zůstatkem prostředků v peněžence. Uhrazená částka v peněžence není převoditelná na jiný subjekt a po dobu 6 měsíců od úhrady je nevratná. Rovněž nevratné jsou připsané kredity. Prostředky lze vrátit na základě písemné žádosti oproti dobropisu a úhradě (stržení) stornopoplatku ve výši 5% ze zůstatkové částky, nejméně však 2.000,- Kč. Platnost uhrazených prostředků je dva roky, můžete je po vzájemné dohodě převést i na další období v odůvodněných případech, jinak nevyčerpaná částka propadá ve prospěch provozovatele portálu.

Minimální vložená částka je 1 000,- Kč, navyšovat lze po tisících.

 

20.5.2021

Portál praceblizko.cz jde nahoru - vyhodnocení posledního měsíce:

  • návštěvnost má stoupající tendenci, zhruba 3,2% týdně a vracející se klienty, blížíme se ke 30 000 návštěv
  • portál má výborné výsledky - míra opuštění, průměrná délka trvání návštěvy a počet prohlížených stránek je vysoce nadprůměrná
  • rapidně se zvýšil výkon zdroje direct (přímé zadání URL, nebo po uložení do záložek v prohlížeči) - uživatele přišli z reklamy, ale teď se už vrací na přímo. Navíc nezobrazujeme reklamu těm, kteří se na ní proklikli v průběhu posledních 7 dní
  • téměř všichni návštěvníci z PPC jsou tedy noví
  • dosáhli jsme rekordu v počtu návštěvníků kteří byli on-line v jednu chvíli: 759
  • počet prokliků je 17340, průměrná CTR je na dobré úrovni 5,61%
  • skóre kvality - v 10-stupňové škále (1 nejhorší, 10 nejlepší) jsme nad 8. Skóre kvality rozhoduje o pozici inzerátu. Má na něj vliv mj. kvalita a rychlost webu, relevantnost klíčového slova vůči textu inzerátu, historický výkon kampaní a té které stránky.
  • V tuto chvíli portál obsahuje již 3379 klíčových slov které Google indexuje

 

14.5.2021

Spuštěn hlídací pes. Můžete si vybrat hlavní kategorii, která vás zajímá (nabídka / poptávka práce, nabídka / poptávka řemesel a služeb), zadat obor, karegorii, klíčové slovo a hlídacího psa uložit. Systém vám pak každých 24 hodin zašle na váš email všechny nové inzeráty, které vámi zadaná kritéria splňují. Můžete založit více hlídacích psů s různými kretérii. Prosím, ověřte si funkčnost vaší emailové adresy, stává se, že někteří z vás mají na free emailech plnou schránku a pak se email nemá jak doručit.

 

28.4.2021

Důležité upozornění: je třeba, abyste si ověřili funkčnost vámi zadávaných emailů. Někteří používáte nefunkční emaily, vesměs jsou to free emaily na seznamu a další. Často to bývá způsobeno tím, že máte plnou emailovou schránku, a tak se email vrátí jako nedoručitelný. V takovém případě, pokud odpovíte na inzerát, tak vám nemá jak druhá strana odpovědět a dále nemůžete úspěšně dokončit registraci. Pro jistotu je třeba, abyste si ověřili funkčnost vašeho emailu.

Předvolba telefonního čísla: Stále více se bohužel množí případy, kdy část klientů namísto přednastavené předvolby telefonního čísla (pro ČR +420) vypíše opakovaně své telefonní číslo. Pak ale není možné odeslat autorizační SMS, ani topovat inzerát. Připravujeme proto změnu zadávání tak, aby byla všem srozumitelná a předvolba se vybírala z přednastaveného menu. S ohledem na to, že tuto chybu dělá překvapivě více jak 15% klientů, zatím opravujeme ručně v administraci.

 

21.04.2021

Spuštěny přednostní pozice inzerce a platební systém v ostrém provozu.

 

14.04.2021

Dokončeny práce na přednostních pozicích inzerátů a platebním systému. Zahájen testovací provoz.

 

31.03.2021

Zahájeno testování přednostních pozic inzerce a platebního systému, zveřejněn ceník služeb. Příprava dalších služeb, jako je "hlídací pes", formulář pro vyplnění a vložení životopisu.

 

20.03.2021

Spuštěna mobilní verze praceblizko.cz

 

19.03.2021

Spuštěna „rychlá“ registrace a přihlášení přes Twitter

 

16.03.2021

Spuštěna rychlá registrace a přihlašování prostřednictvím Facebook, Linkedin a Google

 

06.03.2021

Spuštěny „ověřovací“ SMS nezbytné pro první vložení inzerátu. SMS hradí provozovatel praceblizko.cz a byly zavedeny jako obrana proti zveřejňování podvodných inzerátů a dále jako možnost v nezbytném případě rychle kontaktovat daného klienta.

 

06.02.2021

Spuštěn testovací provoz nabídky a poptávky řemesel a služeb. Postupně dojde k rozšiřování služeb.

 

06.02.2021

Portál praceblizko.cz byl spuštěn ve zkušebním testovacím provozu. Funkční je inzerce nabídka a poptávky práce. Portál není nikde prezentován, proto v případě, že jej náhodou navštívíte, omluvte prosím jeho případné dočasné nedostatky.

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné
 

Ještě nemáte svůj účet ?

Registraci vyřídíte během minuty. Pokračujte klinutím na odkaz.

Registrovat