Inzerce úřadu práce

Inzerce Úřadu práce - editace inzerátu

inzerce je přebírána doslovně v souladu se Zákonem o šíření veřejně přístupných informací a právu je šířit dále, inzerci přebíráme doslovně tak, jak je zveřejněna Úřadem práce, texty nemáme jak upravovat a inzeráty jak rušit, veškeré změny je třeba vyžádat u Úřadu práce. Inzeráty denně aktualizujeme, takže se změny, případně zrušení inzerátu projeví do 24 hodin.

Inzerci Úřadu práce přebíráme z veřejně přístupných zdrojů spolu s dalšími servery a k jejímu zveřejnění není třeba souhlas. Podmínky užití otevřených dat neomezují jejich uživatele ve způsobu použití dat a opravňují uživatele k jejich dalšímu šíření. Inzerát převzatý od Úřadu práce není možno editovat, topovat, ani mu nelze přiřadit ve výpisu přednostní pozici.

Pokud chcete inzerát jakkoli editovat, topovat, či mu přiřadit prestižní pozici, je třeba, abyste inzerát vložili do našeho systému sami, pak jej můžete plně spravovat. Pokud chcete nezávisle na Úřadu práce inzerát zrušit, může nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, uvést číslo inzerátu a my v systému inzerát skryjeme, stejně, pokud byste chtěli inzerát skrýt z důvodu, že si jej vložíte sami.

https://www.praceblizko.cz/

Milenium Projekt s.r.o.

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné
 

Ještě nemáte svůj účet ?

Registraci vyřídíte během minuty. Pokračujte klinutím na odkaz.

Registrovat