Head of People Operations

Základní údaje

  • mzda od 444 200 Kč/měsíc
  • pracovní vztahpracovní poměr - plný úvazek
  • minimální požadované vzdělánívš magisterské
  • směnnostjednosměnný provoz
  • počet hodin týdně40
  • vhodné prozdravé osoby
  • zahájení pracovního poměru3.5.2024
  • počet volných míst1
  • zaměstnavatelGlobal People CZ s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT - Veronica Orsini, e-mail: gpeuop@global-ppl.com


Strategické plánování:

sladit operační strategie lidí s posláním a cíli společnosti, poradenství v oblasti organizačního rozvoje a kultury. Akvizice a řízení talentů: Vést globální nábor, implementovat strategie udržení a řídit onboarding, s účelem zajistit různorodý a inkluzivní pracovní kolektiv.


Rozvoj zaměstnanců:

Navrhovat programy pro kariérní růst, propagovat průběžné vzdělávání a řidit procesy kontroly výkonu za účelem podpory vysokého výkonu.


potřebné dovednosti:

více než 10 let zkušeností na vedoucích pozicích v oblasti lidských zdrojů v technologickém sektoru, ideálně v globálním prostředí, přičemž investice do private equity jsou výhodou. - Vedení široké škály funkcí v rámci HR včetně HRBP, TA, WPO, Comp&Ben a HROps - Prokázat úspěšnou historii vytváření a provádění proceů v HR a Talent strategií, které přispívají k obchodnímu úspěchu. Zkušenosti se spouštěním a vylepšováním iniciativ v oblasti řízení talentů, včetně plánování pracovních sil, řízení výkonu a plánování nástupnictví. Výjimečné interpersonální a komunikační schopnosti pro motivaci různorodého globálního týmu. - Důkladné pochopení osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů, zákonů o zaměstnanosti a standardů dodržování předpisů. - Řízení vztahů se zaměstnanci a implementace strategií pro zvýšení angažovanosti a produktivity

- Zvyšování provozní efektivity v HR oblasti, zaměření na efektivitu a zkušenosti zaměstnanců při řízení nákladů - v této roli bude rovněž zásadní zajistit soulad s regulačními požadavky a využít analýzy HR pro informování strategií. - prokázaná schopnost vést v časech změn.


Angličtina: C1 - C2

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje jsou k dispozici pouze registrovaným uživatelům.

Přihlásit Registrovat

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné

Místo výkonu práce

Praha, Hlavní město Praha

+ Otevřít mapu v novém okně