Personální agentury

Personální agentura se může zaregistrovat jako kterýkoli jiný klient, tedy v první fázi se zaregistruje daný člověk jako soukromá osoba.

Následně vyplní jednoduchý firemní profil a ověří IČ společnosti. Potom může inzerovat nabídku pracovních pozic jednotlivě podle stávajícího ceníku, nebo aktivovat peněženku se systémem množstevních slev, které se pohybují od 3% do 60%. Služba se testuje, ke spuštění dojde začátkem června.

Ve výjimečných případech lze dohodnout nastavení na „klíč“, ale domníváme se, že spektrum slev je nadstandardní. V případě potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře (ochrana proti spamu), odpovíme vám podle charakteru či důležitosti zprávy emailem nebo telefonicky do 24 hodin.

V dohledné době bude navíc spuštěn i jednoduchý katalog perzonálních agentur.

 

Peněženka umožňuje okamžitou úhradu a aktivaci objednané služby stejně, jako platba kartou. Má oproti úhradě kartou dvě zásadní výhody. Na objednání každé služby nepotřebujete realizovat operaci platby kartou, či převodem. Zadáte úhrada z peněženky“ a služba je aktivována okamžitě, pouze u služby „E“ – inzerce na „titulce“ trvá zveřejnění cca 5 minut.

Druhou, zásadní výhodou je systém slev. Čím větší částku uhradíte, tím více kreditů systém připíše. Hodnota jednoho kreditu je jedna koruna. Tento systém je výhodný pro zejména větší podniky a personální agentury, které často inzerují. Například při úhradě 50 000,- Kč obdržíte navíc 7 500 kreditů (Kč), při úhradě 150 000,- Kč obdržíte navíc 67 500 kreditů (Kč).

Základem je bonus ve výši 3 % a k němu se za každých vložených (uhrazených) 1.000, Kč připočítává 0,3%. Takto jsou připočítávané kredity při jednorázové úhradě, k již uhrazenému kreditu nelze tedy dokoupit další. Výši bonusů, tedy počet kreditů, které dostanete připsány navíc zjistíte snadno, pokud vypíšete uvažovanou částku do pole vlevo. Po odsouhlasení ceny přejdete k úhradě a obratem vám jsou připsány kredity – tedy celková částka na úhradu služeb. Pokud by klient potřeboval podávat pravidelně velké množství inzerce, je možné nastavení „na klíč“.

Na uhrazenou částku vám systém vystaví daňový doklad a následně vám na začátku dalšího měsíce zašle přehled čerpaných služeb s cenami a zůstatkem prostředků v peněžence. Uhrazená částka v peněžence není převoditelná na jiný subjekt a po dobu 6 měsíců od úhrady je nevratná. Rovněž nevratné jsou připsané kredity. Prostředky lze vrátit na základě písemné žádosti oproti dobropisu a úhradě (stržení) stornopoplatku ve výši 5% ze zůstatkové částky, nejméně však 2.000,- Kč. Platnost uhrazených prostředků je dva roky, můžete je po vzájemné dohodě převést i na další období v odůvodněných případech, jinak nevyčerpaná částka propadá ve prospěch provozovatele portálu.

Minimální vložená částka je 1 000,- Kč, navyšovat lze po tisících.

Kontaktní formulář

* takto označené položky jsou povinné
 

Ještě nemáte svůj účet ?

Registraci vyřídíte během minuty. Pokračujte klinutím na odkaz.

Registrovat